بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بمناسبت ۹ دی

“بسم الله الرحمن الرحیم”

تاریخ ۳۸ ساله ی انقلاب شکوهمند اسلامی لبریز از برگ های زرینی است که همواره چشم حسودان و بدخواهان انقلاب را مات و متحیر کرده است. هشت سال دفاع مقدس با تمام جانفشانی های دلیرمردان و شیرزنان پیشرفت های هسته ای و موشکی و علمی و ….همه نقاط عطفی است که در ذهن دنیا و ملت ایران نقش بسته است که این هویت و ماهیت انقلاب است. ۹ دی نیز روزی ویژه در تاریخ انقلاب اسلامی است.

مردم فهیم و بصیر نشان دادند که نخبگان واقعی هستند، چرا که صبوری و حضور همین مردم بصیر در طول هشت ماه فتنه گری عده ای که ایران را با کشورهای شرق اروپا اشتباه گرفته بودند، بالاخره با لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب به ثمر نشست. ۹ دی ” نه ” گفتن به استکبار نوین غربی در سلطه بر ملت ها بود. فتنه ۸۸ نتیجه سالها برنامه ریزی نظام سلطه و نتیجه دین زدایی برخی به اصطلاح انقلابیون بود که زمانی زمام امور کشور را در اختیار داشتند .

در فتنه ۸۸ عده ای به خیال خام خود درصدد بودند که ضربه نهایی را به نظام و انقلاب اسلامی وارد کنند. آنها طبق معمول با تحلیل های غلط خود پنداشتند که میتوانند ملت بزرگ و انقلابی را از نظام اسلامی و خط رهبری و ولایت فقیه جدا کنند اما حرکت عظیم و دریای خروشان مردم در ۹ دی روی واقعی مردم را نشان داد. وقایع عاشورای ۸۸ اثبات کرد که عده ای از کسانی که ادعای نقد جمهوری اسلامی را دارند در واقع با اسلام ناب محمدی سر ستیز دارند. و ۹ دی آزمونی برای سنجش مومنین واقعی از مدعیان ایمان بود. در ۹ دی مردم نشان دادند که همواره با بصیرت به وصایای امام راحلشان گوش میدهند و همواره پشتیبان ولایت فقیه هستند تا به مملکت آسیبی نرسد.

دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور بهبهان ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی و دعوت پر شور مردم در راهپیمایی این روز ، دوشادوش و همراه سایر آحاد ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی با بصیرت در راستای اهداف نظام مقدس و انقلاب اسلامی گام بر خواهد داشت. «شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور بهبهان»

کد خبر : 11185