به مناسبت هفته دولت صورت گرفت:

نشست صمیمی بانوان بهبهان با فرماندار

از عوامل بسیار مهم در حل معضلات اجتماعی بانوان ، آموزش دادن و آشناکردن آنان با حقوق خود و افزایش اعتماد به نفس و افزایش توانایی های روحی روانی آنان است و باید در این راه کلاسهای آموزشی را فعال کنیم.

ملک خدایی فرماندار بهبهان

بهبهان ما- به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهبهان حسین ملک خدایی فرماندار این شهرستان بمناسبت هفته دولت با بانوان فرهیخته و فعال شهرستان دیدار و گفتگو کرد.


در این نشست صمیمی فرماندار بهبهان ضمن تبریک هفته دولت از فعالیت ها و افتخاراتی که بانوان شهرستان در یکسال گذشته برای شهرستان رقم زده اند تقدیر و تشکر کرد و گفت : نقش آفرینی و ادای وظیفه در قبال جامعه ، نوعی جهاد است و بانوان شهرستان باید با احساس مسولیت ، مشارکت فعال در اجتماع داشته باشند چرا که بانوان بعنوان ایفا کنندگان نقش مادر و همسر و خواهر در جامعه می توانند بر فضای خانواده تاثیر بسزایی داشته باشند و از بروز بسیاری از آسیب های اجتمایی و تنش ها در خانواده جلوگیری کرده و نقش کلیدی را در مسایل اجتماعی بازی کنند.

وی همچنین در این نشست صمیمانه با بانوان فعال و نخبه شهرستان گفت: بانوان همیشه نقشی اساسی در توسعه و پیشرفت کشور داشته اند و در حال حاضر که شاهد بالا رفتن آمار طلاق در جامعه هستیم ورود موثر زنان متعهد برای تربیت نسلی پویا و متعهد به خانواده و مسولیت پذیر می تواند در کاهش آمار طلاق و ناهنجاری های اجتماعی تاثیرگذار باشد.

فرماندار افزود : از عوامل بسیار مهم در حل معضلات اجتماعی بانوان ، آموزش دادن و آشناکردن آنان با حقوق خود و افزایش اعتماد به نفس و افزایش توانایی های روحی روانی آنان است و باید در این راه کلاسهای آموزشی را فعال کنیم.

فرماندار بانوان

ملک خدایی با تأکید بر حل مشکلات اجتماعی توسط خود مردم گفت : ظرفیت بسیار عظیمی در سازمانهای مردم نهاد متشکل از بانوان در حوزه های مختلف آموزشی ، کارآفرینی و غیره وجود دارد می تواند جوابگوی بسیاری از مشکلات فرهنگی و اجتماعی باشد. همانطور که در دو سال گذشته شاهد فعالیت گسترده و موثر کمیسیون امور بانوان و سازمانهای مردم نهاد بوده ایم که جای تقدیر و تشکر دارد.

در پایان فرماندار بهبهان ضمن پاسخگویی به سوالات مطرح شده و ارائه مختصر گزارشی از فعالیت های دولت گفت : ان شاا.. با استفاده از ظرفیت های بانوان و نقش الگویی آنها در جامعه با همدلی و همراهی همه بانوان بتوانیم شاهد توسعه و پیشرفت شهرستان در عرصه های مختلف باشیم.