مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در بهبهان اعلام شد

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهبهان جلسه هماهنگی مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور سید مسعود عبدالمطلبی معاون فرمانداربهبهان برگزار شد.

در این جلسه که با حضور جمعی از مسولین محلی در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید عبدالمطلبی با اشاره به اهمیت برگزاری باشکوه این روز بزرگ گفت: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بعنوان روز جهانی قدس برای یادآوری سرنوشت فلسطینیان نشانه ای از نبوغ و آینده نگری حضرت امام خمینی (ره) بود.

وی تصریح کرد: روز قدس متعلق به مردم و اسلام است و از افتخارات ما مسئولین است که در خدمت مردم و برای منافع مردم جهان انجام وظیفه نمائیم و امروزه اهمیت آن نسبت به سالهای گذشته بیداری مردم جهان بر ضد استکبار و صهیونیست است.

معاون فرماندار بهبهان راهپيمايي روز جهاني قدس را نمايش وحدت و يكپارچگي جهان اسلام در موضوع قدس و مردم مظلوم فلسطين ذكر كرد و بيان داشت: حمايت و همراهي ملت ايران با آرمان قدس و مردم مظلوم فلسطين و اعلام انزجار مسلمانان جهان عليه رژيم صهيونيستي از جمله اهداف راهپيمايي روز جهاني قدس است.

وی نسبت به برگزاری هر چه باشکوهتر مراسم روز جهانی قدس و حضور گسترده مردم و مسئولین تاکید کرد.

در پایان عبدالمطلبی کرد راهپیمایی در تاریخ ۱۱/۴/۹۵ راس ساعت ۳۰/۱۲ برگزار می شود و از مسولین خواست تا همه تمهیدات ترافیکی ، انتظامی و خدمات رسان را پیش بینی نموده  و مسیر راهپیمایی نیزاز محل میدان جوانمردی  شروع و به سمت امام زاده حیدر (محل برگزاری نماز جمعه)  خواهد بود.